Gazdówka Zawoja - noclegi w Zawoi pod Mosornym Groniem

tel. +48 696 264 147
zawojagazdowka@interia.pl

O nas

Gazdówka na Mosornym Groniu usytuowana jest wizavi górskich szczytów Beskidów. Graniczy bezpośrednio z Koleją Linową Mosorny Groń, narciarze w sezonie zimowym, a w sezonie rowerowym downhillowcy moga zjeżdżac z Mosornego Gronia do salonu z kominkiem. Na polanach nad domem można do woli korzystać z uroków zimy, jeździć na saneczkach, lepić bałwany.  

Latem zapraszamy do dreptania po leśnych i górskich ścieżkach, plażingu na zielonej trawce, kąpieli w basenie. Amatorom ekstremalnych sportów polecamy  zjazd downhillowy z góry Mosorny Groń. Dysponujemy kilkoma ha zieleni nad posesją do plażowania, piknikowania, grillowania. Mniej zaawansowanym rowerzystom  dzięki uprzejmości tutejszego Nadleśnictwa został udostępniony  8-km Deptak Droga Stokowa. 

Wszystkie pokoje u nas mają nowoczesne łazienki. Natomiast izby o nazwach Babia Góra, Kwiatek, Afryka, Wodospad mają góralskie drewniane balkony. Pokój Ludzi Gór usytuowany jest na poddaszu. W Gazdówce oferujemy szeroki zestaw bardzo smacznych śniadań oraz obiadów, ciast, przystawek, deserów lodowych, jak również jest ogólnodostępny aneks kuchenny. Dla wszystkich gości dostępny jest duży salon z tv, z kominkiem, mini bilardem, piłkarzykami, placem zabaw na zewnątrz (tyrolka, trampolina, huśtawki, piaskownica, mini ścianka wspinaczkowa, basen).

 

 

 

ZADAJ NAM PYTANIE!

Masz pytania, potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami 696 264 147 lub zawojagazdowka@interia.pl


 


COPYRIGHT: www.gazdowkazawoja.pl